Hýbeme se hezky česky – hlasujte pro nás!

Naše škola se zapojila do soutěž Hýbeme se hezky česky.  Soutěž vstupuje dnešním dnem do další fáze, a to do online hlasování. Všichni teď můžeme prostřednictvím webových stránek www.hybemesehezkycesky.cz 1x denně hlasovat pro ŠSK při ZŠ a MŠ Habry a oddíl aerobiku, který navštěvují žákyně naší školy. Hlasování bude probíhat celý měsíc, tedy až do 30. června 2021.

Dva týmy s nejvyšším počtem hlasů v rámci každého mikroregionu postoupí do finální fáze soutěže, ve které už bude hlasování probíhat přímo v prodejnách PENNY. Třetího postupujícího do finálního kola zvolí komise složená ze zaměstnanců PENNY. Finální kolo soutěže se uskuteční od 2. do 29. září, vyhlášení vítězů se uskuteční 14. října 2021.

Jak hlasovat?

Na stránkách www.hybemesehezkycesky.cz v sekci Hlasujte pro svůj přihlášený klub nebo tým vyhledejte konkrétní ŠSK, pro který chcete hlasovat. Nejlepším řešením při vyhledávání je zadat název ŠSK. Pokud systém žádný klub nevyhledá, vyhledejte jej znovu pomocí města, odkud ŠSK pochází.

Pomocí tlačítka HLASOVAT dáte vybranému týmu hlas.

Tlačítko VÍCE zobrazí bližší informace o registrovaném týmu.

Hlasovat můžete vždy 1x denně.

A o co hrajeme? Vítězové získají finanční podporu na fungování a další rozvoj klubů a zdravé potraviny pro doplnění energie při i po sportu

1. místo                           finanční odměna 15 000 Kč
  2. a 3. místo                    finanční odměna 5 000 Kč

+ zdravé produkty značek PENNY pro všechny finalisty