Upozornění na zvýšení měsíční úplaty za předškolní vzdělávání

Od 1. září 2023 se zvyšuje měsíční úplata za předškolní vzdělávání na 350,- Kč.

CO POTŘEBUJÍ DĚTÍ DO MŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

• Obuv na přezutí, oblečení na pískoviště, náhradní ponožky a spodní prádlo, pyžamo na spaní, látkový kapesník na vycházky, holínky, pláštěnka, odpočívací mladší děti (2,5-4 roky) jednorázovou nepropustnou podložku do postýlky, reflexní bezpečnostní vesta. Doporučujeme vše dětem podepsat, aby nedošlo ke ztrátě.
  • Nově přijaté děti: plastový hrneček s atestem (podepsat).

Informace k odhlašování obědů

Odhlašování obědů lze provádět přes internet v záložce objednávka obědů průběžně a nejpozději ráno do 7.30 hodin, v nejnutnějších případech lze také ráno do 7.30 telefonicky odhlásit oběd u  vedoucí školní jídelny p. Prajznerové (569 441 282).

Zřízení inkasa na stravné a úplaty za školní družinu a mateřskou školu

Od ledna 2018 přecházíme na bezhotovostní úhrady za stravování a úplaty za ŠD a MŠ. Je třeba, aby si každý rodič  dítěte, ve svém bankovním ústavu zajistil povolení inkasa za výše uvedenými účely a potvrzení zaslal třídním učitelům. Zřízení povolení inkasa je možno provést přímo v bance (banka potvrdí obdržený tiskopis) nebo přes internetové bankovnictví (je nutné  si  vygenerovat potvrzení a připojit ho k obdrženému tiskopisu). Potvrzení o zřízení inkasa je nutné do školy dodat. Pokud naši školu (ZŠ a MŠ)navštěvují sourozenci, stačí 1 souhlas. Každý si pečlivě spočítá měsíční výši plateb a podle toho nastaví dostačující výši inkasa.

Provoz MŠ je od 4.9.2023 od 6.15 do 16.00 hodin. Děti přicházejí zpravidla do MŠ do 8 hodin, po domluvě s učitelkou mohou přicházet i v průběhu dopoledne (viz. Školní řád MŠ).
Děti s povinným předškolním vzděláváním jsou povinně přítomny v MŠ od 7.45 do 11.45 hodin!

Omlouvání dětí: Pokud dítě nepůjde do MŠ, omluví ho rodiče od 6.45 do 7.15 hodin osobně nebo telefonicky.

Do 1.patra MŠ z hygienických důvodů choďte bez venkovní obuvi (vlastní návleky nebo přezůvky) . Lze použít návleky z MŠ.

Návštěva divadelních společností v MŠ: Na každé představení vybíráme vstupné podle ceny, kterou si určí divadla. Začátek bývá v 8.30 hodin.