Rozsvěcení vánoční výzdoby a vánoční jarmark

U příležitosti rozsvěcení vánoční výzdoby města Habry se v neděli 26. listopadu uskutečnil na Žižkově náměstí vánoční jarmark pořádaný naší základní školou. Žáci a žákyně pod vedením vyučujících a vychovatelek školní družiny již od podzimu pilně vyráběli výrobky, které byly na jarmarku prodávány.  Vybraní žáci z celého 2. stupně se zhostili rolí prodavačů a s nadšením nabízeli výrobky svých spolužáků. Věříme, že zakoupené dekorační předměty udělaly radost především těm, kteří si je odnesli domů. Vánoční jarmark i samotné rozsvěcení vánoční výzdoby doprovodilo krátké pásmo dětí z mateřské školky a žáků 6. ročníku základní školy. Na závěr kulturního programu zaplněné náměstí naslouchalo líbivým melodiím flétny a kláves. Jelikož o víkendu dorazila zima v plné kráse, všem účastníkům určitě přišel vhod i nabízený teplý čaj podávaný s výbornou haberskou vánočkou. Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci první předvánoční akce. Fotografie z jarmarku si můžete prohlédnout ve fotogalerii.