Školní rok 2020/2021:

PROVOZ MŠ VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021 VZHLEDEM KE COVIDU-19

VSTUP DO ŠKOLKY JE UMOŽNĚN VŠEM RODIČŮM BEZ POVINNOSTI MÍT ROUŠKU.
PROSÍME PŘI VSTUPU DO BUDOVY O DEZINFEKCI RUKOU.

• provoz bude zahájen standardním způsobem
  • ve školce budou realizovaná zvýšená hygienická a protiepidemická opatření
  • nebude od dětí vyžadováno prohlášení o bezinfekčnosti
  • nebude vyžadováno nošení roušek v prostorách školky
  • pokud dítě bude vykazovat příznaky infekčního onemocnění, nebude do školky vpuštěn
  • pokud se vyskytnou příznaky v průběhu přítomnosti dítěte ve školce, neprodleně dojde k poskytnutí roušky a současně informování zákonného zástupce dítěte na bezodkladné vyzvednutí dítěte ze školky

CO POTŘEBUJÍ DĚTI DO MŠ pro šk.rok 2020/2021

• obuv na přezutí, oblečení na pískoviště, náhradní ponožky a spodní kalhotky, slipy, pyžamo na spaní, látkový kapesník na vycházky, holínky, pláštěnka, odpočívající mladší děti (2,5-4 roky) jednorázovou nepropustnou podložku do postýlky, reflexní bezpečnostní vesta
  • sponzorský dar rodičů: 2 balení papírových kapesníků po 100 kusech v papírové krabičce, 10 ks velkých tvrdých čtvrtek A3, 10 ks malých čtvrtek A4, obyčejnou trojhrannou silnou tužku, tekuté lepidlo s dávkovačem, 1 složka barevných papírů, trojhranné silnější pastelky, 50 kč (papíry do kopírky, pracovní sešity nebo listy, ostatní materiál)
  • nově přijaté děti: plastový hrneček s atestem

Informace k odhlašování obědů

Odhlašování obědů lze provádět přes internet v záložce objednávka obědů průběžně a nejpozději ráno do 7.30 hodin, v nejnutnějších případech lze také ráno do 7.30 telefonicky odhlásit oběd u  vedoucí školní jídelny p. Prajznerové (569 441 282).

Zřízení inkasa na stravné a úplaty za školní družinu a mateřskou školu

Od ledna 2018 přecházíme na bezhotovostní úhrady za stravování a úplaty za ŠD a MŠ. Je třeba, aby si každý rodič  dítěte, ve svém bankovním ústavu zajistil povolení inkasa za výše uvedenými účely a potvrzení zaslal třídním učitelům. Zřízení povolení inkasa je možno provést přímo v bance (banka potvrdí obdržený tiskopis) nebo přes internetové bankovnictví (je nutné  si  vygenerovat potvrzení a připojit ho k obdrženému tiskopisu). Potvrzení o zřízení inkasa je nutné do školy dodat. Pokud naši školu (ZŠ a MŠ)navštěvují sourozenci, stačí 1 souhlas. Každý si pečlivě spočítá měsíční výši plateb a podle toho nastaví dostačující výši inkasa.

Provoz MŠ je od 1.9.2020 od 6.15 do 16.00 hodin. Děti přicházejí zpravidla do MŠ do 8 hodin, po domluvě s učitelkou mohou přicházet i v průběhu dopoledne (viz. Školní řád MŠ).
Děti s povinným předškolním vzděláváním jsou povinně přítomny v MŠ od 7.45 do 11.45 hodin!

Omlouvání dětí: Pokud dítě nepůjde do MŠ, omluví ho rodiče od 6.45 do 7.15 hodin osobně nebo telefonicky.

Do 1.patra MŠ z hygienických důvodů choďte bez venkovní obuvi (vlastní návleky nebo přezůvky) . Lze použít návleky z MŠ.

Návštěva divadelních společností v MŠ: Na každé představení vybíráme vstupné podle ceny, kterou si určí divadla. Začátek bývá v 8.30 hodin.

Provádíme sběr starého papíru, pomerančové kůry (září, říjen 2020).