Škola v přírodě

Předposlední květnový týden odjeli žáci 1. – 3. ročníku na školu v přírodě do rekreačního zařízení Zubr, které se nachází nedaleko Bystřice nad Pernštejnem.  Během pěti společně strávených dnů jsme vyrazili na celodenní pěší výlet na hrad Pernštejn, který děti nadchl. Kromě poznávání kulturních památek a výuky žáci na škole v přírodě sportovali, účastnili se vycházek do přírody, zapojili se do výtvarné a hudební soutěže, vyzkoušeli si paměť a pozornost v Kimově hře, hráli společenské hry, soutěžili v úklidu pokojů a vyzkoušeli si základy první pomoci. Poslední večer byl věnován zhodnocení školy v přírodě, každý z účastníků byl oceněn a odměněn za umístění v některé ze soutěží. Žáci si pobyt na škole v přírodě užili, bez problémů zvládli někteří své první odloučení od rodiny a v pátek se natěšeni na své blízké vraceli domů.

Comments are disabled.