Slavnostní uvítání prvňáčků

Slavnostní uvítání prvňáčků se uskutečnilo již tradičně na MěÚ v Habrech za přítomnosti třídní učitelky Jaroslavy Bulánkové, paní ředitelky Evy Doležalové a pana starosty Pavla Víška. Program básniček si pro své mladší kamarády připravili pod vedením své paní učitelky žáci 2. třídy. Každý prvňáček si z městského úřadu odnášel jako dárek batůžek od Kraje Vysočina a dětskou knížku Po stopách Fany a Beryho od spisovatelky Ivany Fexové. Z městského úřadu šli naši nejmladší žáci za doprovodu svých rodičů i prarodičů do své třídy, kde si vybrali místo v lavici a prohlédli si Živou abecedu a další pomůcky, které pro ně škola zakoupila. Plni dojmů odcházeli s plnými taškami na zádech domů, aby se nachystali na další školní den.  Další fotografie z uvítání prvňáčků naleznete ve fotogalerii.