Úspěch v okrskovém kole recitační soutěže

Každoročně se žáci naší školy účastní recitační soutěže. Ze školního kola se kvalifikovalo do okrskového kola ve Světlé nad Sázavou 12 žáků ze 2. – 9. ročníku. Jelikož je recitační soutěž velmi populární, ve Světlé nad Sázavou se sešla velká konkurence. Velkým úspěchem je proto postup 3 žákyň do okresního kola. Postupujícími žákyněmi, které se ve svých kategoriích umístily na medailových pozicích jsou: Kristýna Dočkalová (9. A), která obsadila 2. místo, Lucie Holá (6. A) a Eliška Dobrá (8. A) postupují ze 3. místa. Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci, postupujícím dívkám gratulujeme k umístění a postupu do okresního kola, které se tentokrát koná 4. 4. 2024 v Chotěboři, kde děvčatům budeme držet palce.