Virtuální ČEPS CUP

Školní bitva na virtuálním poli je tady a vstoupila do ní i naše škola! Odstartoval  Virtuální ČEPS cup základních škol, v němž mezi sebou poměří školy své sportovní a florbalové znalosti. A zájem je opravdu velký, za první týden se zapojilo do soutěže 107 škol! Ta vítězná získá poukázku v hodnotě 30 000 korun na florbalové vybavení.

Osm nejlepších škol, které nasbírají v kvízu nejvíce bodů, postoupí do play-off a budou mezi sebou bojovat skrze hlasování na facebooku Českého florbalu.

Zúčastnit se může libovolná základní škola. Jak soutěž probíhá? Každý, kdo bude kvíz vyplňovat, musí do formuláře napsat název školy, pro kterou chce sbírat body. Ty se jí pak přičtou na základě počtu správných odpovědí. Čím víc žáků se zapojí, tím větší má škola šanci, že se dostane na přední příčky.

Úvodní kolo Virtuálního ČEPS cupu odstartovalo ve čtvrtek 13. května a poběží až do úterý 1. června, kdy dojde na vyhodnocení výsledků. Nejlepší osmička škol pak postoupí do play-off. Systém vyřazovacích bojů pak bude velice podobný tomu, který je uplatňovaný ve sportovním světě. Dvě školy, kterým se bude dařit v průběhu akce nejlépe, si přes čtvrtfinále a semifinále vybojují účast až v samotném superfinále, v němž se rozhodne o vítězi hlavní ceny.

Zajímavou sumu na florbalové vybavení ale nezíská jen mistr. Druhá nejlepší škola obdrží poukaz v hodnotě 10 000 korun, vyřazení semifinalisté dostanou každý 5 000 korun a školy, které skončí ve čtvrtfinále, mohou využít poukazy na 3 000 korun.

Jak se zapojit do soutěže? Jednoduše, vše začíná vyplněním kvízu ZDE.

Comments are disabled.