Výzva – Květnové sportování se ZŠ Habry

Zapoj se do dobrovolné výzvy jednotlivců ve sportovních aktivitách: chůzi, běhu nebo jízdě na kole!!!

V souvislosti s dlouhodobě trvajícími omezeními došlo k úbytku pohybových aktivit dětí, proto vyhlašujeme výzvu, o nejvyšší počet nachozených, uběhnutých, či ujetých kilometrů na kole.

Většina žáků dnes již vlastní chytrý mobilní telefon či chytré sportovní hodinky, které dokážou zaznamenávat denní aktivity. V internetových obchodech s aplikacemi (Google Play či App Store) si lze jakoukoliv aplikaci na monitorování ušlé vzdálenosti bezplatně stáhnout do svého mobilu. Poté si už žáci pouze budou vyplňovat do přiložené tabulky počet nachozených nebo naježděných kilometrů za den. Sportovní aktivita, ze které budou započítané kilometry musí být časově ohraničená, naplánovaná – výjezd, výšlap, nechceme, abyste nám zasílali počet nachozených kilometrů po vašem domě.

Na konci pracovního týdne (v pátek) zašlou žáci počet ušlých nebo ujetých kilometrů spolu se snímky obrazovky mobilního telefonu či vyfocených hodinek z každého výšlapu nebo výjezdu.

Začátek soutěže bude odstartován 1. 5. 2021, soutěž bude ukončena 31. 5. 2021 ve 23:59 hodin. Po odevzdání tabulek a zaslání fotodokumentace dojde k vyhodnocení v jednotlivých ročnících, ale i v rámci celé školy.

Průběžné výsledky budete zasílat garantům projetu na jejich emailové adresy.

Comments are disabled.